Komínová vložka kouřovod 33 cm SCHIEDEL ABSOLUT 12

Kód: 50161200
1 056 Kč / ks 873 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Komínová vložka kouřovod SCHIEDEL ABSOLUT průměru 120 mm a výšky 33 cm pomoci niž se provádí napojení kouřovodu v úhlu 90°. Dilatace je zajištěna čelní deskou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komínová vložka kouřovod 33 cm SCHIEDEL ABSOLUT 12 kód 50161200


Komínová vložka kouřovod průměru 120 mm a výšky 33 cm pomoci niž se provádí napojení kouřovodu v úhlu 90°. Dilatace je zajištěna čelní deskou.


Napojení kouřovodu se standardně provádí tvarovými T kusy. Dilatace v místě napojení je zajištěna vloženou čelní deskou.


Při použití soupravy T-kus pro napojení kouřovodu vycházejí výšky napojení v násobku 33 cm. Požadované přesné výšky je možno dosáhnout volbou úrovně založení komína, případně zkrácením keramických vložek.


Napojení kouřovodu je možno provést jako kolmé nebo pod úhlem 45°.


Vložky jsou opatřeny celokeramickými hrdly, spojují se spárovací hmotou Rapid. Na rozdíl od klasických šamotových vložek je možno tenkostěnné vložky u systému Absolut krátit.


U systému ABSOLUT se používají keramické tenkostěnné vložky v základním rozměru 133 cm. Hrdlové spojení dlouhých keramických vložek společně s originální spárovací hmotou zajišťuje absolutní těsnost systému. Profilovaná keramická vložka je vhodná pro kondenzační techniku, je odolná při teplotních změnách, odolává kyselinám a korozi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komínové vložky Schiedel ABSOLUT
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.2 kg