Komínové sestavy Schiedel UNI ADVANCED

Univerzálnost sestavy Schiedel UNI ADVANCED

Založení komínu pomocí prefabrikované komínové paty. Komínový systém Schiedel UNI ADVANCED je třísložkový komínový systém se zadním odvětráním a vnitřní tenkostěnnou keramickou izostatickou vložkou. Univerzálnost komínového systému Schiedel UNI ADVANCED umožňuje použít tento komín pro spotřebiče jak s vysokou, tak i nízkou teplotou spalin, jak v suchém, tak mokrém provozu. Volba komínu Schiedel UNI ADVANCED, vyloučí kompromisy při výběru spotřebiče paliv!

Charakteristika komínu Schiedel UNI ADVANCED

Komínový systém Schiedel UNI ADVANCED je vícevrstvý komínový systém se zadním odvětráním. Je vhodný pro připojení spotřebičů na pevná, kapalná a plynná paliva. Jedná se o komín odolný vůči vlhkosti, proto může být v kombinaci s běžnými spotřebiči paliv plánovitě provozován v mokrém provozním režimu. Konstrukčně je složen z komínové tvárnice s broušenou ložnou spárou pro jednodušší a rychlejší montáž, izolační rohože a tenkostěnné keramické izostatické vložky délky 66 cm s hrdlovým spojem.

Komíny Schiedel UNI ADVANCED vlastnosti a použití

Komíny Schiedel UNI ADVANCED jsou univerzální komínové systémy, určené zejména pro rodinné domy. Komíny Schiedel UNI ADVANCED poskytují absolutní volnost při volbě konkrétního spotřebiče paliv, a to minimálně až do konce fáze hrubé stavby domu. Průměry komínového průduchu 14, 16, 18, 20 cm, jednoprůduchové a dvouprůduchové provedení s možností větrací šachty. Široké příslušenství mnoho variant napojovacích dílů pro správné připojení spotřebiče ke komínu, komínové stříšky a další.