Krycí desky Schiedel UNI ADVANCED

Využití krycí a krakorcové desky Schiedel UNI ADVANCED

Pro vhodné ukončení nadstřešní části komína, v komínovém systému Schiedel UNI ADVANCED jsou zapotřebí krycí a krakorcové desky Schiedel UNI ADVANCED, krycí desky Schiedel UNI ADVANCED pro obezdívku nadstřešní části, zateplovací systém nebo jádrovou omítku. Obezdívka komína v nadstřešní části komína je založena na krakorcové desce Schiedel UNI ADVANCED.

Krycí desky Schiedel UNI ADVANCED

Krycí deska Schiedel UNI ADVANCED je lehký prvek z nerezové oceli. Při omítnutí či obezdění vytváří potřebný přesah s okapničkou. Krycí deska Schiedel UNI ADVANCED kotví pomocí plastových hmoždinek nebo při použití statické soupravy přímo na výztuž. V komínovém systému Schiedel UNI ADVANCED jsou krycí desky pro obezdívku nadstřešní části, zateplovací systém nebo jádrovou omítku.

Krakorcové desky Schiedel UNI ADVANCED

Krakorcové desky Schiedel UNI ADVANCED se používají při obezdění nadstřešní části komína. Krakorcová deska Schiedel UNI ADVANCED je prefabrikát z hutného vyztuženého betonu. Osazuje se vždy na komínovou tvárnici pod úrovní průchodu střechou. Tvarově je krakorcová deska Schiedel UNI ADVANCED upravena tak, aby byla umožněna obezdívka nadstřešní části komína z mrazuvzdorných cihel metrického formátu.