Prostup hořlavou stěnou IGNIS 15

Kód: 14080150
6 540 Kč / ks 5 405 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Schiedel IGNIS je atestovaný prvek spolehlivě chránící přilehlé stavební konstrukce a prostup hořlavou stěnou před přenosem vysokých teplot z kouřovodu průměru 150 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostup hořlavou stěnou IGNIS 15 kód 14080150

Schiedel IGNIS je atestovaný prvek spolehlivě chránící přilehlé stavební konstrukce a prostup hořlavou stěnou před přenosem vysokých teplot z kouřovodu průměru 150 mm.

-Bezpečný průchod stěnou z hořlavých materiálů
- Spolehlivé a prověřené řešení
- Pro jedno- i dvouplášťové kouřovody

V praxi se vyskytují případy, kdy je nutno připojit spotřebič kouřovodem do komínu Schiedel ABSOLUT tak, že vlastní kouřovod prochází stěnou nebo příčkou z hořlavých materiálů. Vysoké teploty spalin těsně za spotřebičem představují současně vysokou povrchovou teplotu kouřovodu. Nedokonalé nebo špatné řešení prostupu zvyšuje riziko požáru a je proto potenciálně nebezpečné. Bezpečné a spolehlivé řešení představuje průchod hořlavpou stěnou Schiedel IGNIS.
Vlastnosti a popis komínu Schiedel ABSOLUT

Schiedel IGNIS je atestovaný stavebnicový prvek na bázi kvalitní minerálně vláknité izolace. Spolehlivě chrání přilehlé stavební konstrukce před přenosem vysokých teplot z kouřovodu. Předstasvuje jednoduché, spolehlivé a hlavně montážně nenáročné řešení.

Schiedel IGNIS je monolitický prvek, který při dané tloušťce stěny umožňuje bez úpravy provést průchod kouřovodu o průměru 110, 130, 150 a 180 mm. Úprava pro konkrétní průměr se provede vyjmutím potřebného počtu kruhových segmentů v prostupu.
Vnější rozměr: š=565 mm, v= 700 mm Tloušťka se volí v závislosti na tloušťce stěny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství komínu Schiedel UNI PLUS
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg